O firmie

Import, sprzedaż i serwis maszyn czyszczących i mechanicznego sprzętu do sprzątania:

    • automaty szorująco - zbierające (zmywarki - myjki do podłóg i posadzek),
    • zamiatarki,
    • urządzenia jednotarczowe: szorowarki, froterki, polerki,
    • odkurzacze profesjonalne: biurowe, do pracy na sucho - mokro (zbieranie wody), ekstraktory (odkurzacze piorące), specjalistyczne i przemysłowe.

Dystrybucja i Serwis Maszyn Sprzątających

Prowadzimy następujące marki maszyn czyszczących: Columbus, Fiorentini - sprzedaż i serwis, Wybrane modele: Adiatek, Cleanfix, Hako - serwis.
Szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych. Dobór, doradztwo, bezpłatne prezentacje sprzętu we wskazanym obiekcie. Szkolenie personelu, opracowywanie technologii sprzątania.

Profitech Tarnów

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Transformacja gospodarcza początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku dała zaczyn dla powołania Firmy. Tamte trudne lata pozwoliły zweryfikować się w gospodarczej przestrzeni, wypracować pozycję rynkową, określić cele i metody działania. Stopniowo stawaliśmy się wiarygodnym partnerem biznesowym, rozpoznawalnym w branży.

Doświadczenie

Wykwalifikowany personel

Wspieramy twórczą inicjatywę i samodzielność członków naszego zespołu, które w połączeniu z doświadczeniem zdobywanym w pracy każdego dnia pozwalają skutecznie rozwiązywać problemy i oferować  najlepsze rozwiązania dla klientów.

Doświadczenie

Sprawdzony sprzęt i producenci

Wieloletnia współpraca z dostawcami jest stabilizatorem, który doceniają klienci. Po wielu latach użytkowania trafiają na serwis urządzenia i maszyny, które wciąż wyróżniają się designem, trwałością i ergonomią. Notujemy częste przypadki wielokrotnego wyboru naszej oferty ze względu na jakość, powtarzalność i pewność obsługi.